Офіційний сайт ставок на КС ГО онлайн в GGBet CS:GO

Букмекерська контора GGBet працює з 2016 року. Вона спеціалізується на кіберспорті. Тут можна зробити ставки на League of legends, Dota 2, Call of Duty, Starcraft, King of Glory, Overwatch тощо. Найбільшу популярність має СS:GO. Майже всі значимі події супроводжується відео трансляцією. Щоб укласти парі GGBet CS GO треба зареєструватися на сайті БК та поповнити рахунок.

На сайті є розділ «Казино GGBet», де можна пограти у слоти відомих виробників. Заклад приймає ставки на гроші та безкоштовно. Демо режим активується на сайті без реєстрації.

Ставки на КС ГО в ГГбет

Що таке CS:GO GGBet

Гра має великий попит у кіберспорті та привертає увагу беттерів. З CS:GO проводяться чисельні турніри, де клієнти GGBet можуть обирати команду-фаворита та робити ставки. Призовий фонд налічує мільйони доларів.

Спрощує укладання парі перегляд стрімів матчів. Встановивши додаток букмекерської контори ставки можна робити з будь-якої точки світу.

📧 Саппорт [email protected]
⚙️ Актуальне дзеркало ГГ Бет gg146.bet
🌐 Мова сайту Українська, російська, англійська, польська та ін
💯 Кількість ігор 1500+
🎰 GG Bet ставки на спорт Прематч, лайв
💴 Мінімальна ставка 25 грн
⏳ Термін виведення До 14 днів

Застосунок не потребує потужних пристроїв.

Гра активується навіть на старих моделях комп’ютерів. Включити розвагу можна на телефонах та планшетах з Андроїд та iOS, консолях Xbox, Mac Os X, PlayStation 3. Додаток ГГБет завантажується на девайси з ОС Андроїд та iOS.

Особливості дисципліни

Counter-Strike — розрахований на багато користувачів шутер, який ведеться від першого лиця. Розробники — Valve та Hidden Path Entertainment. Сюжет гри побудований навколо виконання місій на карті. Кожен гравець обирає сторону — спецзагін або терористи. Мета — знищити всіх супротивників.

У грі передбачено декілька раундів. Кожен закінчується після того, як всі гравці команди-супротивника гинуть, або коли місія виконана. Щоб відродитися після загибелі треба чекати закінчення раунду. Загальна кількість досягнень — 167.

Турніри з КС ГО та їхні види

Трансляції турнірів GGBet CS GO переглядають мільйони фанатів гемблінгу та азарту. Змагання відрізняються способом проведення, рівнем та метою. Види турнірів з КС:ГО:

 1. Онлайн. Особливість — невеликий призовий фонд. Тут можна виграти квиток на LAN-турнір. Мета проведення — надати гравцям можливості використовувати чіти, набути досвід роботи у команді, знаходячись на великій відстані один від одного.
 2. LAN-турніри — гемблери присутні фізично. Особливість — великий призовий фонд, високий рівень проведення. Нечесна гра тут виключена. Оффлайн проводяться мажори та змагання кваліфікації.
 3. Зачинені та відчинені кваліфікації — проміжні події, у яких команда отримує запрошення на головне змагання. Тут виявляються найсильніші команди, а потрапити на головний турнір можуть навіть новачки, які ще нікому не відомі. Головне — пройти кваліфікацію.
 4. Мінори — середній рівень змагань. Призовий фонд — до 50000 доларів. Виділяють 4 регіони за частинами світу. Середня кількість команд-учасників — 8. Призи розподіляються між 3 кращими. Перші два місця отримають квиток на мажор турнір.
 5. Мажор — найпрестижніші заходи GGBet CS GO. Призовий фонд досягає 1000000 у.о. Отримати запрошення на турнір можна, досягши статусу «Легенда» або «Претендент», виграти квиток на менш значимому заході.

Типи турнірів впливають на те, скільки матчів грають команди — 1, 3 чи 5.

Розділ ставок на Контр страйк в GGbet

Як ставити на CS:GO в ГГбет

Укладати парі на офіційному сайті букмекера дуже просто. Для початку треба обрати потрібну подію в лінії. Наприклад, GGBet CS GO. Потім натиснути на купон, вказати суму та клікнути на «Ставка». Після цього відчиниться віконце, у якому потрібно підтвердити своє рішення.

Види ставок

Букмекер пропонує багато різновидів ставок.

 1. Звичайні. Слід обрати один результат події. Якщо прогноз виявився вірним, беттер отримує винагороду — ставка помножена на коефіцієнт.
 2. Експрес — парі на 2 або більше подій одночасно. Матчі можуть бути не пов’язані між собою. Якщо клієнт зробив вірний прогноз, всі результати перемножуються між собою.
 3. Система — 2 або більше експресів одного розміру. Набір ісходів фіксований. Коефіцієнти однакові.
 4. Умовна ставка — ланцюжок із звичайних експресів або систем. Оплата стягується лише за основну частину парі. За інші ставки сплачуються з виграшу. У разі програшу рахунок автоматично йде у мінус.

Види ставок у GGBet CS GO — ісход гри, фора, тотал, точний рахунок, пістолетні раунди, тощо.

Ставки в грошовому еквіваленті

GGBet приймає ставки у грошовому еквіваленті. Для цього слід після реєстрації поповнити рахунок. Депозити приймаються у гривнях, доларах, євро тощо. Обрати грошову одиницю слід на етапі створення облікового запису. Способи проведення фінансових транзакцій:

 • картки банків;
 • Віза та Майстер;
 • мобільні платежі;
 • електронні гаманці;
 • скіни CS:GO та Dota 2.

Депозит та кешаут здійснюються у розділі «Deposit» — «Каса». Мінімальний депозит — 30 грн. Ставки приймаються від 1 грн.

Ставки скінами GGBet

Користувачі можуть завантажити на сайт букмекера скіни, щоб робити ставки на КС:Го або Дота2. Алгоритм дій:

 • зайти на csgolounge.com або CSGO Positive;
 • здійснити авторизацію через «Steam»;
 • зайти на власний кабінет та обрати «Поповнення»;
 • обрати платіжну систему «SkinPay»;
 • визначитись з предметом для продажу.

Потрібна сума одразу з’явиться на рахунку. Тепер можна робити ставки у GGBet CS GO.

Акції GG Bet

Як ставити новачкам?

Нові клієнти ГГБет повинні спочатку детально познайомитись з правилами букмекера, почитати відгуки та обов’язково отримати бонуси. Коштом подарованих грошей можна робити ставки на сайті букмекерської контори не витрачаючи свої гроші та отримувати досвід.

Новачкам рекомендується обирати престижні чемпіонати, у яких беруть участь топові команди. Робити ставки на такі матчі максимально просто. Існує безліч прогнозів від експертів, команди вкрай мотивовані, тому вгадати ісход не складно.

Правила ставок на CS:GO

Щоб ставки у GGBet CS GO були прибутковими, слід ретельно вивчити правила укладення парі на сайті букмекера, особливості гри, тактики, економіку та карти. Якщо беттер не грає у КС:ГО та не розуміє особливості гри, то робити ставки у цій дисципліні не рекомендується. Тільки зрозумівши як грають кіберспортсмени, можна прогнозувати їхні дії. Професійні беттери багато годин витрачаються на вивчення конкретних карт. Іноді трапляється так, що команда обирає для гри декілька карт, а інші відправляє у пермобан.

До початку гри беттеру потрібно вивчити прогнози експертів та скласти свій власний. Ідеальне рішення — спрогнозувати результат у прематчі після вивчення сильних та слабких сторін суперників.

Не рекомендується ставити всі гроші, навіть якщо ви впевнені у перемозі. Бувають випадки, коли андердог перемагає фаворита. Треба контролювати емоції, грати по банкролу та не забувати про стоп-лоси.

Робочі стратегії ставок на CS:GO GGBet

Новачкам рекомендується починати з турнірів. Команди більш серйозно ставляться до змагань LAN, ніж до онлайн, де у деяких учасників можуть виникнути проблеми із з’єднанням, що негативно впливає на якість гри.

Після цього рекомендується вивчити статистику, основний та запасний склад команд. На результат сильно впливають емоційний та фізичний стан учасників. Всі ці дані можна дізнатися із сторінок учасників у соціальних мережах. Перед початком події слід проаналізувати гру:

 • вивчити статистику;
 • почитати всі новини;
 • дізнатися маппул — кількість карт, на яких команда вигравала.

Кращий показник маппул — вищий за 50%.

Чи є безпрограшні стратегії у ставках?

Не існує на 100% виграшних стратегій. Використання методики лише підвищує шанс на перемогу.

Флет

Інша назва цієї ставки — «фіксована». Незалежно від величини банкролу парі завжди буде 1-5% від нього. Рекомендується паралельно дивитися онлайн трансляції та уважно слухати коментаторів.

Догон ГГбет

Призначена для змагань у форматі Bo3 — до 3 перемог. У разі програшу беттер подвоює або потроює ставку. Якщо парі було укладено на конкретну команду на першій карті, то наступну ставку слід ставити на другу.

Волонтерська діяльність ГГ бет

Ставки на фаворита

Треба ретельно вивчити всю інформацію, що існує, обрати фаворита та зробити на нього ставку. Не дивлячись на те, що коефіцієнти будуть не високими, такі парі вважаються надійними.

Вилки

Ця стратегія найбільш приваблива для беттерів, тому що дарує непогані шанси на виграш. Вилки утворюються тоді, коли різниця коефіцієнтів у декількох букмекерських конторах дозволяє укласти парі на протилежні результати і залишитись у прибутку у будь-якому випадку.

Як збільшити свої шанси на перемогу у GGBet

Щоб підвищити ймовірність перемоги та отримання прибутку слід відповідально ставитись до беттінгу:

 • знати все про обрану дисципліну для ставок;
 • вивчати статистику та прогнози експертів;
 • аналізувати минулі чемпіонати;
 • розуміти типи ставок;
 • користуватися стратегіями;
 • не відмовлятися від бонусів букмекерської контори;
 • розумно керувати своїм банкролом;
 • не піддаватися емоціям.

Рекомендації беттерам-початківцям

Новачкам у беттінгу рекомендується робити невеликі ставки на значимі події. Обов’язково слідкувати за прогнозами та користуватися порадами більш досвідчених бетерів.

CS GO ставки: поради експертів

Перед тим, як робити ставки на КС:ГО, слід обрати майданчик для укладення парі. Кращим вибором стане ГГБет. Треба ретельно вивчити усю масштабну статистику по професійним матчам, що вже відбулися. Проаналізувати інформацію та порівняти цифри. Треба звернути увагу на вінрейт за останні 3 місяці, та зайняті місця на картах.

Важливим є відношення у колективі. Як давно грає команда у такому складі, чи є у них суперечки, моральний дух гравців, фізичний стан. Домашній матч чи у беткемпі.

Прогнози на CS:GO ГГбет

Перед тим, як укладати парі слід вивчити пронози, складені професіоналами. У сфері кіберспорту працює багато аналітиків, які вивчають статистику зіграних матчів, оцінюють форму гравців тощо. Можна скористатися роботою експертів, чи проаналізувати всі дані самостійно.

Є безкоштовні прогнози, які можна знайти на сайтах деяких букмекерських контор. Також пропонуються платні результати досліджень. Досвідчені беттери можуть скористатися готовими прогнозами, достовірність яких пропонується перевірити самостійною

Переваги та недоліки ставок на CS:GO

Ставки на КС:ГО мають більше плюсів, ніж мінусів.

Переваги Недоліки
👍 Мінімум форс-мажорів. Чемпіонати не залежать від погодних умов, травм гравців чи поганої фізичної форми 👎 Відсутність загальної маржинальної політики букмекерів, що призводить до більш високих зборів
👍 Склад команд сталий, тому заміни відбуваються вкрай рідко. У результаті легко передбачити фаворитів матчу 👎 Невелика кількість пропозицій достовірних прогнозів
👍 Достатня кількість турнірів, які проводяться регулярно, та доступ до відеотрансляцій, які доступні онлайн на сайті ГГБет. У результаті укладати парі у лайві набагато легше, ніж у прематчі -

Ставки на КС:ГО — це цікавий та прибутковий напрямок для тих, хто розуміється на грі та знає особливості правил. Свої знання та досвід можна монетизувати та отримати прибуток, роблячи ставки на улюблені команди. Ідеальне місце для беттінгу — букмекерська контора ГГБет.

FAQ

💣 Які ставки доступні на КС:ГО у ГГБет?

Клієнти БК ГГБет можуть робити ставки у грошовому еквіваленті, скінами, криптовалютою, за допомогою бонусів.

💣 Як робити ставки у букмекерській конторі?

На офіційному сайті GGBet треба зареєструватися та поповнити рахунок зручним способом. Мінімальний депозит — 30 грн. Потім обрати подію, вписати у купон розмір ставки та підтвердити свій вибір.

💣 Як робити ставки на кіберспорт у ГГБет, якщо немає доступу до офіційного сайту?

У разі виникнення проблем з доступом треба скористатися дзеркалом, посилання на яке нададуть оператори технічної підтримки. Також потрапити до власного кабінету допоможе мобільний додаток.

Обери свій бонус — 100, 150 або 200%! Взяти участь!
Фрібет 150 ₴ — за депозит від 300 ₴ Взяти участь!
Отримай 10% кешбек на свої програшні ставки! Взяти участь!