GGBet (ГГ Бет) Верифікація на офіційному сайті – інструкція для користувачів

Верифікація у GGBet

Як і більшість букмекерських контор GGBet веде активну боротьбу з відмиванням грошей. Адміністрація закладу також слідкує за ретельним виконанням правил та дотримання законодавства. Верифікація в БК GG bet є обов’язковою. Після перевірки особистих даних клієнти отримують повний доступ до функцій БК — можуть здійснювати фінансові транзакції та виводити виграші з GG Bet.

У GGbet верифікація необхідна для того, щоб не тільки підтвердити правдивість наданих при реєстрації відомостей, а для максимального захисту грошових переказів та персональних відомостей. Тривалість перевірки — 10-15 хвилин.

Переваги гри у ГГБет:

 • чесність та надійність;
 • захист персональних даних;
 • великий вибір якісних послуг;
 • зручні платіжні системи;
 • наявність розділу «Казино ГГ Бет» зі слотами;
 • швидкий вивід грошей;
 • цілодобовий саппорт.

Деяким клієнтам не подобається необхідність проходити верифікацію, але це потрібно для безпеки самих гравців та гарантії того, що всі ретельно виконують правила закладу.

GGBbet мережеві акції

Способи проходження верифікації в GGBet

Якщо верифікація ГГбет не пройдена, вивід коштів неможливий. Щоб не витрачати час ще й на очікування завершення процедури перевірки, рекомендується пройти її одразу після реєстрації.

✍️ Спосіб Особливості
📧 По емейл Відправити на емейл саппорту копії документів
📷 По фото Зробити селфі з паспортом
📥 Через Скайп чи інший месенджер Відео зв’язок
💯 Актуальне дзеркало ГГ Бет gg146.bet
🔍 Перевірка платіжних систем Ідентифікація через BankID чи за даними електронного гаманця

Підтвердження особистості беттера виключає спроби шахрайства та дозволяє адміністрації переконатися, що клієнт не порушує правила. Якщо з першого разу пройти верифікацію не вийшло, можна виправити дані та спробувати ще раз. У регламенті БК дозволяється ідентифікувати свій аккаунт декілька разів.

Під час виникнення питань чи труднощів треба звернутися до служби підтримки. З операторами можна зв’язатися в онлайн чаті, за емейлом чи номером телефона. Контактні дані знаходяться на офіційному сайті. Середній час очікування відповіді — до 2 хвилин.

GGBbet призи

Процедура верифікації

Перед тим, як розпочнеться у GGbet верифікація, треба створити обліковий запис. Для цього потрібно:

 • Зайти на офіційний сайт ГГБет та натиснути кнопку «Реєстрація».
 • Вписати всі необхідні дані — мобільний, дату народження, емейл, пароль.
 • Підтвердити повноліття, поставивши пташку. В Україні реєстрація дозволена з 21 року.
 • Почитати правила закладу та погодитись з ними.
 • Підтвердити створення облікового запису.

Після цього слід підтвердити контактні дані. На телефон надійде смс з кодом, який треба ввести у відповідне поле на сайті БК. На емейл прийде електронний лист з посиланням. Для активації профілю слід перейти за ним.

Тепер клієнтам доступна верифікація у БК GG bet. Для цього слід написати у технічну підтримки та виконати інструкції. Або зайти у профіль, розділ «Каса» та знайти пункт «Верифікація». При першому виводі грошей адміністрація сама запросить пройти перевірку. Але зробити це рекомендується заздалегідь.

Щоб верифікація ГГбет була пройдена, потрібно надіслати у саппорт копію документа, що посвідчує особу та банківської картки. CVC дозволяється замалювати у редакторі. Ще одна вимога — зробити селфі з паспортом у руках.

Підтвердження особи у мобільній версії

Верифікація в БК GG bet доступна й у мобільній версії сайту. Вона відкривається на будь-яких пристроях. Знайти посилання можна в операторів технічної підтримки. Мобільний ресурс ідентичний десктопному та відкриває доступ до всього функціоналу.

Майданчик автоматично адаптується до розмірів екрана гаджета, працює при невеликій швидкості інтернету. Завантажувати додатковий софт не потрібно. Верифікація ГГбет доступна за тим самим алгоритмом, що й у браузерній версії для ПК.

мобільний додаток ГГ Бет

Верифікація облікового запису через мобільний додаток ГГ Бет

Підтвердити обліковий запис можна у мобільному застосунку, який розроблений для Андроїд. Для цього слід завантажити програму. Посилання на додаток є на офіційному сайті букмекера. У Плей Маркеті застосунок відсутній. Як скачати програму на смартфон:

 • дозволити у налаштуваннях девайса приймання файлів з невідомих джерел;
 • зайти на сайт букмекера;
 • знайти файл;
 • натиснути «Download»;
 • відкрити програму та інсталювати її.

Зареєстровані клієнти можуть здійснити вхід в обліковий запис що існує, а новачки створити профіль. Ідентифікація ідентична десктопній та мобільній версії. Власникам гаджетів з ОС iOS пропонується користуватися мобільним сайтом.

Основні труднощі при ідентифікації

Іноді під час перевірки особистих даних у клієнтів виникають труднощі. Деяким беттерам навіть блокують профіль. Щоб уникнути непорозумінь рекомендується ретельно вивчити регламент закладу. Його можна знайти на офіційному сайті букмекера. З якими труднощами частіше за все стикаються клієнти ГГБет:

 • низька якість фото;
 • беттер відмовився від відеоконференції;
 • не всі копії документів відправлені;
 • невірно заповнений профіль;
 • некоректні відповіді на питання оператора.

Про результати перевірки гравці отримують сповіщення на емейл.

GGBbet Верифікація

Висновок

Верифікація у ГГБет — це необхідна процедура, щоб отримати право на вивід виграшів. Єдина умова для успішного проходження перевірки — вказувати правдиві дані та грати за правилами закладу.

FAQ

🍒 Як довго триває верифікація?

Перевірка облікового запису займає до 24 годин. Частіше з все 10-15 хвилин.

🍒 Якщо ідентифікація не пройдена, що робити?

Виправити помилки, на які вказав оператор. Звіт про верифікацію надійде клієнту на емейл.

🍒 Чи можна пройти перевірку акаунту у мобільній версії?

Всі версії ГГБет мають однаковий функціонал. Тому верифікація також доступна на мобільному сайті, застосунку, за допомогою дзеркала.

Обери свій бонус — 100, 150 або 200%! Взяти участь!
Фрібет 150 ₴ — за депозит від 300 ₴ Взяти участь!
Отримай 10% кешбек на свої програшні ставки! Взяти участь!